KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12846074
nr 1284 6074
G Widgren, Landskap skymning. Signerad, daterad 1913. Olja på duk, oramad, 40x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:25:45
150 kr